ul. Żaglowa 7, 80-560 Gdańsk
(58) 55 00 833 biuro@marvel.com.pl

Sklepy internetowe

Obecnie prowadzimy dwa sklepy internetowe.

D-Store – sklep poświęcony odzieży motocyklowej oraz codziennej marki Dainese. Od kasków przez kombinezony skórzane jedno- i dwuczęściowe, ubrania tekstylne, systemy protekcji, rękawice, buty i wiele innych gadżetów i akcesoriów z marką Dainese (breloczki, t-shirty, kominiarki, bieliznę termiczną, plecaki, torby itd.). Dodatkowo w ofercie produkty takich marek jak Shoei czy Schuberth. W sklepie internetowym prowadzone są częste akcje promocyjne z cenami dostępnymi tylko przy zakupie przez sklep internetowy (oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrany produkt przymierzyć w naszej siedzibie przed zakupem). Zapraszamy do odwiedzania sklepu i zapoznania z ofertą.

bmwonline.pl – sklep poświęcony fanom i użytkownikom motocykli marki BMW. W odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie motocyklom tej marki w Polsce, a także zapotrzebowaniu na wysokiej jakości, sprawdzone akcesoria do tych motocykli rozpoczęliśmy współpracę z firmą Wunderlich i jako oficjalny przedstawiciel w sprzedaży oferujemy pełną gamę produktów firmy Wunderlich i jej partnerów.
Od ćwierćwiecza firma Wunderlich tworzy akcesoria do motocykli BMW. Jej główną specjalnością są wysokiej jakości produkty dedykowane do personalizacji pojazdów.
Gama ofertowa obejmuje wszystkie modele GS od początku produkcji modelu, przez wszystkie modele szosowe, aż do skuterów. Szeroki wybór akcesoriów wyróżnia ofertę firmy Wunderlich spośród światowej konkurencji. Każdy właściciel motocykla BMW może znaleźć coś dla siebie. Firma posiada wyposażenie nawet do modeli z lat 70-tych!