ul. Żaglowa 7, 80-560 Gdańsk
(58) 55 00 833 biuro@marvel.com.pl

Rieju Moto – hiszpański temperament

Rieju Moto

W 2014 roku staliśmy się przedstawicielem marki RIEJU, która specjalizuje się w produkcji motocykli enduro (i nie tylko) o małej pojemności.


KLIKNIJ W LOGO BY ZAPOZNAĆ SIĘ Z AKTUALNĄ OFERTĄ

ofertarieju


Zamów pojazd:

P.H.U. MARVEL
80-560 Gdańsk
ul. Żaglowa 7
tel. +48 58 55 00 833
NIP PL 586-177-75-89
e-mail: motocykle@marvel.com.pl


 

O marce Rieju

RIEJU to jeden z dwóch największych producentów motocykli w Hiszpanii. Szczególną popularnością cieszy się także we Francji, Austrii, Szwecji. Posiada w swojej ofercie kilkanaście motorowerów oraz 9 motocykli o pojemności od 125 ccm do 250 ccm.

Na naszym rynku motocykle RIEJU (czyt. Riehu) są obecne od 2000 r. i zaczynają zdobywać uznanie i aprobatę polskich motocyklistów. Wysoka jakość hiszpańskich jednośladów i umiarkowana cena szybko przekonują do siebie nowych użytkowników. Dodatkowym atutem hiszpańskiej marki, specjalizującej się w klasie enduro 50 i 125 ccm, jest bogata – sięgająca początku lat 40. – tradycja w konstruowaniu lekkich motocykli wyczynowych. Liczne sukcesy w wysokiej rangi imprezach motocross i enduro sprawiły, że dziś jednoślady tej marki cieszą się sporą popularnością na najbardziej wymagających i konkurencyjnych rynkach Europy. O klasie tej świadczą sukcesy takich zawodników jak: Carlos Checa, Manuel Rivas czy Quim Fabregas, dosiadających Rieju.

W obecnej chwili Rieju ma w swojej ofercie szeroki wybór offroadowych motocykli (MRT, MARATHON, TANGO) stale również pracuje nad rozwojem pojazdów w wersji PRO. W 2012 oferta rozszerzyła się o skuter elektryczny MIUS, a w 2013 roku powstał skuter RS SPORT 50 i motocykl RS3 NKD.

W 2006 roku eksport osiągnał 60% całkowitej produkcji, dając RIEJU pozycję lidera w klasie motorowerów z manualną skrzynią biegów. Dzięki bezpośredniej sprzedaży w takich państwach jak Hiszpania, Francja, Włochy i Wielka Brytania oraz siedzi importerów w pozostałych państwach europejskich udział RIEJU w rynku UE przekroczył 6%. Na chwilę obecną produkty RIEJU dostępne są w 20 krajach.