ul. Żaglowa 7, 80-560 Gdańsk
(58) 55 00 833 biuro@marvel.com.pl

Marvel autoryzowanym dealerem Kawasaki

kawasaki-marvel

Firma Marvel od roku 2005 jest oficjalnym dystrybutorem oraz autoryzowanym serwisem pojazdów renomowanej marki Kawasaki. Oznacza to, że za pośrednictwem naszej firmy zakupią państwo pojazd lub naprawią w ramach sieci dealerskiej opierając się na doświadczonej oraz wyszkolonej kadrze pracowników.


KLIKNIJ W LOGO BY ZAPOZNAĆ SIĘ Z AKTUALNĄ OFERTĄ

Oferta Kawaski


Zamów pojazd:

P.H.U. MARVEL
80-560 Gdańsk
ul. Żaglowa 7
tel. +48 58 55 00 833
NIP PL 586-177-75-89
e-mail: motocykle@marvel.com.pl

 


 O marce Kawasaki

Dzisiaj KAWASAKI HEAVY INDUSTRIES to firma globalna działająca w wielu branżach i na wielu rynkach, pozostając w czołówce firm tworzących I wdrażających najnowsze technologie.

Produkcje motocykli na pełną skalę Kawasaki rozpoczęła ponad 50 lat temu. Pierwszy silnik motocyklowy został zaprojektowany na bazie wiedzy technicznej zdobytej podczas projektowania silników lotniczych. Nasze wejście do branży motocyklowej było spowodowane ciągłym rozwojem nowych technologii. Przez te wszystkie lata zaprojektowaliśmy wiele modeli kształtujących rynek, które stały się legendami szybkości I mocy. W 1996 roku został wyprodukowany 10.000.000 pojazd – stał się on symbolem zdolności Kawasaki do zaspokajania potrzeb szerokiej gamy zawodników i klientów marki. Kawasaki kontynuuje swoją misję “tworzenia lepszego jutra” a najnowsze wyzwania już tworzą nowe legendy…

Marvel_grafika_kawa