ul. Żaglowa 7, 80-560 Gdańsk
(58) 55 00 833 biuro@marvel.com.pl

Zimowa akcja serwisowa w Marvelu

akcja-zima

Nadszedł ten smutny dla nas – motocyklistów – okres, kiedy to dni stają się coraz krótsze i chłodniejsze. Jest to jednak idealny czas by przeprowadzić serwis swoich pojazdów tak by nie tracić czasu na naprawy w sezonie…

Przez cały rok zachęcamy naszych klientów by nie przeprowadzali większych napraw w sezonie, ponieważ szkoda tracić cenne, ciepłe dni na naprawy motocykli. Sugerujemy by zaplanowali swoje serwisy na zimę. Dzięki czemu mają wówczas same korzyści:

  • Krótszy termin napraw pojazdów – serwis zimą jest mniej oblegany niż podczas trwania sezonu,
  • Wysokie rabaty na części oraz za robociznę,
  • Darmowy transport motocykla – klient nie musi wychodzić z domu.

 Sprawdźcie szczegółowe informacje dotyczące oferty zimowej firmy Marvel Motocykle.

  • DARMOWY TRANSPORT NA TERENIE 3MIASTA

Od 1 listopada  do końca lutego dla wszystkich zainteresowanych serwisem motocykla w naszej firmie oferujemy darmowy transport pojazdu na terenie Gdańska, Sopotu oraz Gdyni. Nie musisz wychodzić nawet z domu!

  • NIŻSZE CENY SERWISOWE

Ceny serwisowania motocykla oraz części zamiennych zostają na okres zimowej akcji obniżone nawet do 30%! Szczegóły w naszym salonie.

  • ZIMOWANIE MOTOCYKLA

Oferujemy również możliwość zimowania motocykli w naszej firmie. Koszt usługi to 80 zł. / msc. W tym czasie zabezpieczamy motocykl oraz dbamy o jego stan, tak by na wiosne nie było problemów z pierwszym rozruchem.

Każdemu kto zechce przezimować u nas motocykl oferujemy kolejną promocję – w pełni darmowe przygotowanie do sezonu. Wymiana olejów, klocków, filtrów oraz płynów całkowicie za darmo. Płacisz tylko za materiały!

Zapraszamy do wzięcia udziału w AKCJI ZIMA! Nie czekaj.