ul. Żaglowa 7, 80-560 Gdańsk
(58) 55 00 833 biuro@marvel.com.pl

Zaproszenie na największą imprezę motocyklową europy!

EICMA-2015

Już 19 listopada rozpoczynają się w Mediolanie największe w Europie targi motocyklowe. My, mieszkańcy trójmiasta mamy tą niepowtarzalną okazję, że z lotnika w Rębiechowie odlatuje bezpośredni lot do Bergamo, skąd bardzo łatwo dostać się na targi. Koszt samego wyjazdu jest zatem porównywalny z wyjazdem na targi w Warszawie czy w Poznaniu! szystkie szczegóły, jakie potrzebujecie do wyjazdu, zamieszczamy na naszej stronie internetowej. http://www.eicma.it/

Jak zobaczyć najwspanialsze motocykle świata w jeden weekend??

A może chcesz pojeździć na kilku najnowszych modelach motocykli, tak aby jeszcze zimą zamówić je u dealera?

Nic prostszego! Wystarczy pojechać na EICMA!

Tragi motocyklowe w Mediolanie to jedna z największych imprez tego typu na świecie. Można śmiało powiedzieć, że jest również jedną z najważniejszych imprez z branży. Miejsce gdzie kibice spotkają swoich idoli, gdzie każdy może zobaczyć wszystkie nowości, gdzie prezentowane są akcesoria i odzież z całego świata.

Aby dojechać na targi należy:

  1. kupić bilet lotniczy. Proponuję wylot z Gdańska 16.11 Wizzair lub z Warszawy 18.11 Rayan i powrót do Gdańska Wizzair 23.11 lub do Warszawy tego samego dnia. Cena biletów na dziś to suma maksymalnie 320 zł w obie strony dla jednej osoby.
  2. Z lotniska można dojechać do Mediolanu autobusem w cenie 5 Euro (do centrum) lub 8 Euro bezpośrednio na Targi.
  3. Spanie najlepiej rezerwować na portalach hotelowych takich jak booking lub trivago etc.. Obecnie cena hotelu w okresie targów to cena około 50 Euro za dzień za 2 osoby.
  4. Jedzenie – nie trzeba się o nie martwić. Mediolan pełen jest różnych ofert dla każdego!
  5. Transport po Mediolanie – bilet na wszystkie środki komunikacji miejskiej to 12 Euro dziennie. Cena dla jednej dorosłej osoby.

Co zabrać ze sobą?

Przede wszystkim prawo jazdy na motocykl. Na terenie targów odbywają się darmowe jazdy testowe, okazanie tego dokumentu jest kluczowe. Wszystko inne tj. ubiór dostaniemy za darmo na miejscu. Rok temu z parku maszyn można było wybrać 3 pojazdy i wykonać nimi 3 pętle po zamkniętym torze. Jak będzie tym razem? Nie wiem, ale na pewno nie będzie gorzej.

Warto jechać do Mediolanu tylko na targi?

Przede wszystkim trzeba pamiętać, że w Mediolanie cały czas trwa EXPO. To impreza nie mająca sobie równych. Wszystkie informacje znajdziecie tu: http://www.turismo.milano.it/wps/portal/tur/en

Mediolan pełen jest ciekawych miejsc, nie ma problemu ze spędzeniem wolnego czasu. Jeśli opatrzą się Wam motocykle, możecie wybrać się do najwspanialszej galerii świata lub na spacer wzdłuż kanałów, które są podobne do Wenecji. Niedaleko znajduje się tor wyścigowy MONZA, który „przez przypadek” leży nieopodal Mediolanu. Proponuje odwiedzenie siedziby jednego z najstarszych klubów foodbolowych na świecie ACMILAN. Można też wynająć za 100 zł / doba samochód i przejechać się w Alpy lub nad jezioro Garda. Pomysłów jest wiele, a czasu pod dostatkiem.

Ile kosztuje wejście?

Koszt zakupu biletu to maksymalnie 21 Euro, ale można też kupić za 14 Euro, jeśli pojedziecie jako grupa lub klub. Szczegóły znajdziecie tu: http://www.eicma.it/en/info-generali/

Pamiętajcie o ubezpieczeniu w podróży i … miłego zwiedzania miasta!