ul. Żaglowa 7, 80-560 Gdańsk
(58) 55 00 833 biuro@marvel.com.pl

TomTom Rider – nawigacja na każdą pogodę

TomTom Rider

TomTom Rider

Test nawigacji motocyklowej TomTom Rider na scigacz.pl

Zaplanuj trasę

 • BEZPŁATNE dożywotnie mapy

  Zawsze korzystaj z najnowszej mapy. Posiadając BEZPŁATNE dożywotnie mapy, jeszcze szybciej dotrzesz do celu podróży. Przez cały okres eksploatacji produktu możesz co roku pobierać 4 lub więcej pełnych aktualizacji mapy zainstalowanej na Twoim urządzeniu. Będziesz otrzymywać wszystkie aktualizacje sieci dróg, adresów i Użytecznych Miejsc.

 • Użyteczne miejsca

  Wyszukuj najatrakcyjniejsze użyteczne miejsca, w tym także odpowiednie dla motocyklistów. Od najbliższych miejsc na krótki postój typu “pit-stop”, po miejsca oferujące wyjątkowe widoki, motele o najprzystępniejszych cenach lub najlepsze hamburgery. Masz własne wspaniałe pomysły? Dziel się nimi ze społecznością, udostępniając swoje UM-y.

 • Fotoradary TomTom

  Urządzenie ma informacje o lokalizacjach fotoradarów, w tym zgłoszenia od innych użytkowników. Ostrzega również o fotoradarach stacjonarnych i kontrolach średniej prędkości na drodze. Pozwala zaoszczędzić na mandatach za przekroczenie prędkości oraz prowadzić w bezpieczny i spokojny sposób.

 • BEZPŁATNE codzienne zmiany map

  BEZPŁATNE codzienne zmiany map od społeczności TomTom Map Share. Stań się członkiem społeczności liczącej 21 milionów kierowców, by móc zawsze używać map z najaktualniejszymi poprawkami. Wejdź na tomtom.com/getstarted, by zapewnić sobie BEZPŁATNIE codzienne otrzymywanie zmian map.

 • TomTom IQ Routes

  W każdym urządzeniu TomTom wbudowana jest największa na świecie baza danych dot. rzeczywistych czasów przejazdu. Oznacza to zapewnienie Ci wyznaczania najszybszych tras i najdokładniejszych czasów podróży. To genialne!

 • Asystent pasa ruchu

  Wyraźnie wskazuje pas ruchu, który należy zająć, dojeżdżając do skrzyżowania, aby nie minąć skrętu. Realistyczny widok 3D skomplikowanych rozjazdów na autostradach pozwala zachować spokój i bezpieczeństwo.

Zaplanuj ekscytującą trasę

 • Kręte drogi

  Poczuj całym sobą krętość drogi pod kołami motocyklu i adrenalinę, jaką wyzwala jej pokonywanie. Dzięki funkcji Kręte drogi można wybierać trasy o najbardziej wijących się drogach, pozwalające uniknąć nudnych, długich prostych odcinków.

 • Użyteczne miejsca

  Wyszukuj najatrakcyjniejsze użyteczne miejsca, w tym także odpowiednie dla motocyklistów. Od najbliższych miejsc na krótki postój typu “pit-stop”, po miejsca oferujące wyjątkowe widoki, motele o najprzystępniejszych cenach lub najlepsze hamburgery. Masz własne wspaniałe pomysły? Dziel się nimi ze społecznością, udostępniając swoje UM-y.

Zarządzaj planami podróży

 • Pobierz trasy i w drogę

  Czerp inspirację z doświadczeń motocyklistów znających ciekawe trasy, korzystając z funkcji Upload & Go. Dzięki niej możesz korzystać z pomysłów innych motocyklistów dostępnych online, pobierać ich trasy do urządzenia TomTom RIDER i dostosowywać je do własnych potrzeb. Najlepsze zaś jest to, że możesz przy tym korzystać z informacji o ponad 10.000 miejsc na trasach. Więc dokąd chcesz pojechać?

 • Zarządzanie trasami przy użyciu aplikacji komputerowej Tyre®

  Zarządzanie trasami przy użyciu aplikacji komputerowej Tyre® pozwala już na starcie ekscytować się planowaną podróżą. Korzystaj z aplikacji Tyre® umożliwiającej wyszukiwane, tworzenie i edytowanie tras na komputerze przez pobraniem ich do Twojego urządzenia. Udostępniaj innym swoje trasy w postaci map albo zaczekaj na spotkanie ze znajomymi, aby udostępnić je bezpośrednio z urządzenia TomTom RIDER.

 • Udostępnianie plików przez połączenie Bluetooth®

  Poznawaj nowych ludzi i utrzymuj starych znajomych (na trasie). Udostępnij swoją trasę za pomocą technologii Bluetooth® – zanim wyjedziesz lub będąc już w drodze.

 • Plan podróży

  W planach podróży możesz zapisywać wszystkie swoje ulubione podróże i miłe wspomnienia. Możesz też użyć tej funkcji do zaplanowania nowej trasy z wybranymi punktami po drodze. Możesz zapisywać przejażdżki, aby móc je powtórzyć, i nowe, ciekawe drogi, aby móc tam powrócić — albo tylko po to, aby przywołać miłe wspomnienia.

 • Rejestrowanie podróży

  Trasę można rejestrować od początku do końca, ze wszystkimi spontanicznymi objazdami i punktami podróży. Funkcja rejestrowania podróży daje pewność, że zawsze odnajdziesz swoje nowe, polubione trasy oraz że będziesz mógł udostępniać je znajomym.

Stworzone dla motocykli

 • Wodoszczelny ekran przystosowany do obsługi w rękawicach

  Wodoszczelny, przystosowany do obsługi w rękawicach ekran błyskawicznie reaguje na dotyk i można z niego korzystać w każdą pogodę.

 • Instrukcje przesyłane przez Bluetooth®

  Dzięki technologii Bluetooth® umożliwiającej przesyłanie instrukcji do kasku lub zestawu słuchawkowego nie musisz odrywać rąk od kierownicy.

 • Wyświetlacz czytelny w pełnym słońcu

  Większy, czytelny w pełnym słońcu wyświetlacz o przekątnej 4,3 cala zapewnia wybór ustawień kolorów dostosowanych do różnych pór dnia. Dzięki temu wyświetlane podczas jazdy informacje będą w pełni czytelne zarówno w samo południe, jak i przed zachodem słońca.

 • Urządzenie włącza się i wyłącza razem ze stacyjką

  Urządzenie TomTom RIDER włącza się i wyłącza w momencie włączenia i wyłączenia stacyjki motocykla. Zapewnia to dodatkową wygodę. Urządzenie jest gotowe do podróży, gdy Ty jesteś do niej gotowy.

 • Dzwonienie z zestawem głośnomówiącym

  Urządzenie TomTom RIDER łączy się z telefonem przy użyciu technologii Bluetooth®, umożliwiając telefonowanie bez używania rąk podczas jazdy.

 • Motocyklowa stacja dokująca do ładowania

  Nie martw się ładowaniem, czy też doładowywaniem akumulatora urządzenia, będąc w drodze. Nasza motocyklowa stacja dokująca umożliwia ładowanie urządzenia TomTom RIDER podczas jazdy.

 • W zestawie uniwersalny, odporny na wstrząsy uchwyt RAM

  Urządzenie mocuje się na motocyklu, korzystając z wytrzymałego uchwytu dostosowanego do trudnych warunków jazdy. Uchwyt został wyprodukowany przez wiodącego światowego dostawcę, firmę RAM.